Lina Cam Balkon Sistemleri - İzmir Cam Balkon

Tecrübesi ve deneyimi uzun yıllara dayalı olan Sıtkı BAŞBUG ve Durak BAŞBUG’un 2003 yılında kurmuş olduğu Lina Cam Balkon Sistemleri Yapı LTD.ŞTİ yapı sektöründe günümüz mimarisine uygun cephe kaplama sistemleri, alüminyum, pvc doğrama,otomasyon sistemleri ve İzmir Cam Balkon ile projelendirme taahhüt işleri gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu günden itibaren sektöründe yenilikçi ve araştırmacı olarak öne çıkan firmamız İZMİR/Karabağlar'daki 250m2' lik Showroom ve üretim atölyesinde faaliyet göstermektedir. Şirketimiz 2009 yılından itibaren Avrupa Kalite Sistem Belgesi CE ve ISO 9001-2008 fabrika üretim kontrol sistemi ve yönetimi belgelerine sahip olup tüm imalat ve montaj proseslerinde titizlikle uygulamaktadır.


Kalite Politikalarımız

Lina Cam Balkon Sistemleri ailesi olarak ilk amacımız; işimizi seven, tecrübeli,bilgili ve eğitimli teknik kadromuzla malzeme ve uygulama standardından ödün vermeden; profesyonel uygulama hizmeti vermekteyiz.

Hizmetlerimizde işimizin devamlılığının sağlanması, uzun ömürlü, ekonomik, güvenilir, hızlı ve yüksek kaliteli iş teslimi yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak tek hedefimizdir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima profesyonel hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak öncelikli hedefimizdir.


Misyonumuz

Stratejik planlamalar ve belirtilen hedefler doğrultusunda uygun olarak bayi ve müşteri memnuniyeti düşünülerek hizmetlerimizi gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz

İlk gününden son gününe kadar bayi ve müşteri memnuniyeti ile tüm Türkiye'de adından söz ettirmeyi başaran bir firma olmayı amaçlamaktadır.

Detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın +90 555 054 84 85

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ