Isıcamlı Cam Balkon

Hurda katkısı olmadan orjinal ham madde kullanılan alüminyum profiller. Hurda katkısı olmayan orjinal polyemid ham madde kullanılan sistem aksesuarları. Metal (zamak) gövdeli üstten veya alttan taşıma sağlayabilen, montaj esnasında ayarlanabilir çift eksenli rulmanlar. Kasaya kıl fitil takılmasını sağlayan özel tasarım. Yankasa (dikme/ara) profillerinde hava ve suizolasyonunu maksimum sağlamak üzere tasarlanmış özel EPDM fitiller. Kilitlenebilir ve çıkış yuvalarını kapatır tipte özel ve estetik açma kapama mekanizması. Özel tasarım kenar ve köşe profilleri çeşitliliği.

Her türlü açıda uygulanabilirlik. İsteğe bağlı olarak ilk açılan kanatta (menteşelikanat) rulman veya menteşe bağlanmasına olanak sağlayan iki ayrı tip fren(bakla). Son kanat kapandığında kendi kendine kapanan iki ayrı boyda özel klavuz (boynuz) detayı.

Isı Camlı Cambalkonun iç cephesindeki aksesuarların vida deliklerini kapatmak üzere özel tasarlanmış yumuşak tapan detayı. Tüm aksesuarların özel kutulu olarak satışı ile imalat vestok takibi kolaylığı. Kasa profilindeki özel eğim tasarımı ile sutahliyesi imkanı. Isı Cam uyarlı 30mm ara boşluğu, istenildiği taktirde jaluzi(perde) takılabilme özelliği..


Dört Mevsim Balkon Keyfi !

Tekcamlı sistemlere göre, 5 kata varan yalıtım vaat eden Albert Genau ısıcam'lı cambalkon sistemi, sanılanın aksine, sadece soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkanı sunuyor.

Isıcam'lı cambalkon ile kimi bölgelerde 2 ay ile sınırlı kalan balkon keyfi, hangi iklim şartlarında olursa olsun, dört mevsim yaşanabilir hale geliyor.


5 KAT YALITIM

AVK Grup sisteminde kullanılan ısıcamların özelliğine bağlı olarak, tek cam göre 5,1* kata varan daha fazla yalıtım sağlanabilmektedir. Cambalkonda ulaşılmış en yüksek yalıtım. Yazları balkonunuz daha serin, kışları daha sıcak.

I*Bu değer; 8 mm tek cam ile (4+16+4) 24 mm argon gazlı Sinerji ısıcam arasındaki ısı geçirgenlik katsayılarını (U değeri) oranıdır. İç ortam ile dış ortamın yalıtımında, sadece cam yüzeyleri dikkate alınmıştır. Kaynak: Trakya Cam - Mimari Camlar Kataloğu.


Neden Lina Cam Balkon Sistemleri - İzmir Cam Balkon

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ